O firmie

Firma King-Plast funkcjonuje w branży od 2001 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest teren całej Polski. Zakres usług firmy stanowi dystrybucja i produkcja znakomitej jakości produktów budowlanych . Na naszą ofertę składa się profesjonalne doradztwo, sprzedaż oraz montaż artykułów takich jak drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, okna drewniane oraz okna PCV, a także bramy garażowe. Proponujemy również rolety wewnętrzne, żaluzje i moskitiery.

Jesteśmy bezposrednim importerem drzwi K-Doors , drzwi stalowe oraz drzwi antywłamaniowe. Działamy również jako autoryzowany przedstawiciel marki PTZ i Vasco Doors. Dysponujemy własnymi grupami montażowymi, które otrzymały odpowiednie przeszkolenie z zakresu stolarki otworowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, a liczne grono naszych zadowolonych klientów systematycznie się powiększa.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów, wspólnot czy spółdzielni mieszkaniowych. Zapraszamy do wizyt w naszym biurze handlowym w Warszawie przy ul. Ogińskiego 11d oraz przesyłania zapytań drogą mailową na adres kpcompany@wp.pl.